Naše třída

V naší třídě se učí 6 dětí. Jmenují se Tom, Ríša, Jeník, Radim, Roman a Petruška. Každý v ní má svůj pracovní stolek, u kterého se učí. S novými úkoly a učivem ve čtení, psaní a počtech dětem pomáhají 3 paní učitelky.

Za pěkného počasí chodíme na školní zahradu. Naše paní ředitelka se ji snaží neustále vylepšovat a to nejen nákupem nových hraček, ale i rekonstrukcí povrchu a starého vybavení. Můžeme zde jezdit na kole nebo tříkolce, hrát si na pískovišti, houpat se na houpačkách, sklouznout na skluzavce nebo hrát florbal. V létě se zde můžeme také koupat v nafukovacím bazénku. Odpočívat můžeme i ve snoezelenu.

Zimu si užíváme sáňkováním. Před Vánoci zdobíme ve třídě stromeček a těšíme se z nadílky.

Každý rok připravujeme pro rodiče krátké pásmo na Vánoční besídku a ke Dni matek. Děti jim poté připraví také malé pohoštění.

Rádi chodíme do centra našeho města. Prohlédli jsme si už Muzeum na Zámku, Solnou jeskyni i Obchodní centrum. V cukrárně nebo Minutce si potom za odměnu koupíme pohár, chlebíček nebo palačinku. Náš Tomášek paní prodavačce na otázku „Co si dá“ rád zazpívá “Pětatřicet chlebíčků…“

Učíme se také nakupovat v obchodě. Ve škole si potom chystáme svačiny nebo pečeme různé dobroty.

Na konci školního roku vždy oslavujeme Den dětí a jezdíme na školní výlety. Pak už se jen těšíme na vysvědčení a na 2 měsíce prázdnin.

Podívejte se na naše fotky a užívejte si školní zábavu spolu s námi.