Akce školy

Prosinec 2017/18

6.12. Mikuláš
14.12. Vánoční posezení s rodiči na třídách
19.12. Den otevřených dveří

 

Listopad 2017/18

8.11. Lampionový průvod
22.11. Čajovna ve školní družině
28.11. Zpívání s panem Hradilem
29.11. Vánoční focení

 

Říjen 2017/18

25.10. Podzimní slavnosti

 

Září 2017/18

8.9. Vítáme školní rok 2017/18 s opékáním špekáčků
15.9. Olympiáda speciálních škol v Uherském Hradišti

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Červen 2017

1.6. Dětský den

2.6. Školní výlet

7.6. Turnaj ve florbalu

13.6. Terapie s Ponym

 

Květen 2017

1.5. Státní svátek

4.5. Přehlídka speciálních škol ve Smolině (účast vybraných žáků)

10.5. Krajská knihovna Zlín (Zvládneme to sami)

11.5. Den maminek ( posezení na třídách)

30.5. Hasiči

 

Duben 2017

5.4. Canisterapie

5.4. Předplatné nejmladšího diváka

11.4. Den otevřených dveří

12.4. Společné povídání o Velikonocích

13.4 – 17.4. Velikonoční prázdniny

Březen 2017

7.3. Divadelní představení( JAMU Brno)

17.3. Pohádkové radování, zpívání a tancování, SŠ pedagogická a sociální Zlín

 

Únor 2017

8.2. Koncert ZUŠ Morava Zlín

8.2. Předplatné nejmladšího diváka, Zlatovláska

13.2. – 17.2. Jarní prázdniny

24.2. Zdravotní klauni

28.2. Masopust

Leden 2017

6.1. Tříkrálová obchůzka( 3. oddělení)

 

Prosinec 2016

5.12. Mikulášská nadílka

7.12. Vánoční focení ve škole

14.12. Vánoční posezení s rodiči na třídách

15.12. Vystoupení dětí v Alzheimercentru Zlín

20.12. Vystoupení dětí ve Hvězdě z.ú. Zlín

21.12. Předplatné nejmladšího diváka Opice Žofka

22. 12. Vánoce ve škole

23.12. 2016 – 2.1. 2017  Vánoční prázdniny

 

Listopad  2016

23.11. Předplatné nejmladšího diváka ( O Šípkové Růžence)

Říjen 2016

10.10. -14.10.  Týden zdraví ve školní družině

20.10.  Návštěva 16. Základní školy

25.10.  Jablíčkové  slavnosti na třídách

Září 2017

6.9.  Loučení s prázdninami ( sportovní dopoledne s fotbalisty na školní zahradě, opékání špekáčků, zpěv s kytarou)

9.9.   Účast vybraných žáků na 7. krajské olympiádě speciálních škol v Uherském Hradišti

23.9. Výchovný koncert ( 10.15 hod., Kongresové centrum)

 

Výsledek obrázku pro škola

Červenec – Srpen 2016

Letní prázdniny

 

Červen 2016

1.6. Zábavné dopoledne na školní zahradě ( Den dětí)

3.6. Školní výlet ( Razula – Velké Karlovice)

9.6. Ukázka hasičské techniky a vyhlášení výtvarné soutěže ( školní zahrada)

10.6. Výlet do Olomouce ( 2.třída)

15.6. Společné fotografování

8.6. Canisterapie (1. třída  )

9.6. Sporťáček ( ŠD)

17.6. Návštěva ze ZŠ Kašava ( 1. a 3. třída)

21. 6. Baťův Zlín ( 3. třída)

22. 6. Canisterapie (3.třída)

23.6. Posezení ve Slunečnici (2. třída)

24. Výlet do Vizovic ( 3.třída)

29.6. Loučení se školním rokem ( opékání špekačků)

30.6. Předávání vysvědčení

 

 

Květen 2016

6.5. Dopravní hřišťě ( Malenovice, 9.00 hod.)

10.5. Zahradní slavnost ( 25. výročí založení školy a oslava Dne maminek, 13.30 hod.)

11.5. Návštěva Knihovny F.Bartoše Zlín, povídání o zdraví (9.00 hod.)

16.5. Světový den koktejlů (ŠD)

18.5. Canisterapie (5. a 2. třída, 8.00 hod.)

19.5. Setkání bývalých zaměstnanců a žáků z Morysova domu (16.00 hod., Morysův dům)

26.5. Turnaj speciálních škol ve florbalu (školní zahrada)

30.5. Doprovodný program filmového  festivalu ve Zlíně ( 3. a 2. třída)

 

Duben 2016

2.4. Světový den dětské knihy (ŠD)

6.4. Canisterapie ( 1.třída)

7.4. Divadelní představení, pan Taraba, O chytré princezně (10.00 hod.)

5., 12., 19., 26.4. Každé úterý v dubnu děláme někomu radost ( ŠD)

20.4. Canisteterapie ( 3. třída)

21.4. Beseda o myslivosti v ramci Dne Země (10. oo hod.)

 

Březen 2016

1.3. Návštěva Krajské knihovny F. Bartoše, Zlín 3. třída)

2.3. Divadelní představení, předplatné nejmladšího diváka (Plaváček )

14. – 18. 3. Očistný týden ve ŠD

16.3. Canisterapie

Třídní schůzky ( 13.00 hod.)

18.3. Pohádkové radování, zpívání a tancování ( SŠ pedagogická a sociální Zlín – JS)

23.3. Slavíme Velikonoce

24.3 – 28.3. Velikonoční prázdniny

29.3.  Plavecké závody ( 3.třída)

 

Únor 2016

10.2. Canisterapie

11.2. Karneval (ŠD)

17.2. Canisterapie

24.2. Výchovný koncert: Orchestr vypravuje pohádku, S. Prokofjev -Péťa a vlk, M.Ravel: Má matka husa (Kongres. centr. Zlín, 8.30-10.15 h.)

 

Leden 2016

6.1. Svátek Tří králů (10.00 hod.)

13.1. Divadelní představení, předplatné nejmladšího diváka ( O červené karkulce)

10.1. Mezinárodní den tuleňů, lachtanů a velryb ( ŠD)

18.1. Zápis do Základní školy praktické a Základní školy speciální Zlín pro školní rok 2016/2017. (Více v aktualitách)

20.1. Canisterapie

22.1. Dopravní výchova (10.00 hod, pan Patík)

28.1. Předávání pololetního vysvědčení, Diskotéka,  Pohádky od Lenky ( divadelní představení)

29.1. Pololetní prázdniny

1. – 5.2. Jarni prazdniny

 

Prosinec 2015

4.12. Mikulášská nadílka

7.12. Profesionální vánoční focení dětí ve škole

9.12. Hudební program ( Čarovné vánoce, Mgr.Petr Drkula, Ph.D., pedagog a hudební teoretik), 8.00 hod., ŠD

Q14. 12. Akademie v Uherském Hradišti ( vybraní žáci, 14.30 hod.)

15. 12. Den otevřených dveří (8.00 – 15.30 hod.)

16. 12. Divadelní představení ( předplatné nejmladšího diváka)

17. 12. Vánoční posezení s rodiči ve třídach (13.00 hod.)

21.12. Vystoupení dětí v  o.s. Hvězda Zlin

22. 12. Vánoce ve škole

23.12. 2015 – 3.1. 2016 Vánoční prázdniny

 

Listopad 2015

13.11. Divadelní představeni Malá čarodějnice ( 9.00 hod., Malá scéna Zlín)

19. 11. Anglická čajovna( ŠD)

 

Říjen 2015

8.10. Den pošty (ŠD)

15.10. Den bílé hole (ŠD)

20.10. Den stromů (ŠD)

22.10. Návtěva knihovny Jižní Svahy (pohádky a strašidýlka)

27.10. Podzimní slavnosti na tŕídách

27.10. Halloween (ŠD)

28.10. Státní svátek

29.10. – 1.11.  Podzimní prázdniny

Září 2015

4.9.  Loučení s prázdninami (ukázka karate, opékání špekáčků, dopoledne, akce ŠD)

11.9. Účast vybraných žáků na 6. krajské olympiádě speciálních škol v Uherském Hradišti

14.9. Světový den čokolády (ŠD)

17.9. Ukázka dravců na školní zahradě ( 10.00 hod.)

 

Červenec, Srpen 2015

Letní prázdniny

 

Červen 2015

1.6. Den dětí (školní zahrada, dopoledne)

2.- 5.6. Školní filmový festival (ŠD)

3.6. Závěrečná Muzikoterapie

5.6. Školní výlet “ Ranč Všemina“ (8.00 – 14.30 hod.)

10.6. Fotografování

11.6. Návštěva MŠ Borůvkový kopec (I.a III. oddělení)

17.6. Zahradní slavnost, pořádá SPC Středová, v rámci programu vystoupí děti z pohybového kroužku. ( 16.00 hod., školní zahrada)

18.6. Návštěva ze  ZŠ Kašava, naši noví kamarádi

25.6. Zpívání s panem Hradilem (10.00 hod., RT)

26.6. Loučení se školním rokem (školní zahrada, dopoledne)

30.6. Ukončení školního roku a předávání vysvědčení

 

 

Květen 2015

6.5. Muzikoterapie

7.5. Besídka pro maminky  (13.00 hod.)

18.5. Dopravní hřiště v Malenovicích (9.00 hod.)

20.5. Knihovna Františka Bartoše “ Jdeme za kulturou“ (9.00 hod.)

25.5. Výchovný koncert „Království slunce“ (8.30 hod.)

27.5. Turnaj speciálních škol ve florbalu (školní zahrada)

29.5. Sporťáček, doprovodný program ZFF (13.00 – 15.00 hod., 5 žáků)

 

 

 Duben 2015

1.4. Den otevřených dveří 

2.4. – 6.4. Velikonoční prázdniny

8.4. Muzikoterapie

15.4. Canisterapie

13.4. – 16.4. Zelený týden ve ŠD

22. 4. Den Země ( školní zahrada)

23.4. Přehlídka ZUČ speciálních škol Smolina ( pohybový kroužek)

29.4. Canisterapie

 

Březen 2015

4.3  Divadelní předplatné nejmladšího diváka (Princezna se zlatou hvězdou na čele)

4.3. Canisterapie

5.3. XII.  ročník Plaveckého setkání handicapovaných žáků Zlínského regionu ( A. Mechlová , III. oddělení)

9.3. – 13.3. Jarní prázdniny

18.3. Canisterapie

18.3. Muzikoterapie

20.3. Pohádkové radování, zpívání a tancování (na Střední škole pedagogické a sociální Zlín, 10.15 hod.)

31.3. Hurvínkův  popletený víkend, Velké kino (10.00 hod.)

 

Únor 2015

3.2. Dopravní výchova ( RT, 10.00 hod.)

4.2. Canisterapie

4.2.  Divadelní předplatné nejmladšího diváka (Cesta do pravěku)

5.2. Zpívání s panem Hradilem (RT, 10. 00 hod.)

11.2. Muzikoterapie

13.2. Valentýnské setkání (IV. a III. oddělení)

17.2. Masopust (RT, 10.00 hod.)

 

Leden 2015

6.1. Tři králové

7.1. Canisterapie

14.1. Muzikoterapie

21.1. Canisterapie

21.1.  Divadelní předplatné nejmladšího diváka ( O Sněhurce)

29.1. Pohádky od Lenky (RT, 10.00 hod.)

 

 Prosinec 2014

2.12. Muzikoterapie

5.12. Mikuláš

10.12. Canisterapie

17.12. Vánoční posezení s rodiči na třídách ( 13.00 hod.)

19.12. Společné koledování (RT, 8. 00 hod.)

 

Listopad 2014

4. 11. – 28.11. Učíme se zdravě žít (ŠD)

5.11. Divadelní předplatné nejmladšího diváka

12.11. Muzikoterapie

26.11. Canisterapie

 

 Říjen 2014

1.10. Zahájení činnosti kroužků

8.10. Muzikoterapie

13. – 18.10. Bramborový týden ve školní družině

16. 10. Velký čtvrtek s knihou ve školní družině

22. 10. Podzimní ( jablíčková) slavnost

24.10. Malá Scéna, divadelní pohádka: “ O kocouru Mikešovi“

31. 10. Malá Halloweenská párty ve školní družině

 

Září  2014

5.9.  Zábavné dopoledne na školní zahradě s opékáním špekáčků (ŠD)

24.9.  Účast vybraných žáků na 6. krajské olympiádě speciálních škol v Uherském Hradišti

22. – 26.9.  Ovocný týden ve školní družině